Duke filluar nga 35,900 EURO

Volvo e Re XC60

Shpallur “Makina me e Sigurte ne Bote”

Dizanj Unik Skandinav, teknologji Inovatore ku ne qender eshte siguria e personave ne makine por edhe jashte saj.

Ky SUV dinamik kombinon fuqine me elegance dhe komoditetin por duke vendosur sigurine tende ne plan te pare.

Perfekte per biznes, e jashtezakonshme per familjen!

XC60 D3 2.0 Diesel 150 KF MT6 tashme fillon me vetem 35,900 Euro

Porositja e katalogut

Cmimi i veprimtarisë

Test drive