Mirëseerdhët

Mektrin-Motors Sh.p.k eshte kompani qe operon ne fushen e automobilave qe prej vitit 2005. Serioziteti dhe shpirti i nje pune te vazhdueshme ngriti Mektrin-Motors ne menyre te menjehershme ashtu sic parashikohej. Sot themi me bindje te plote, ne jemi nje hallke shume e rendesishme e zinxhirit te automjeteve ne Shqiperi duke ofruar sodisfaksionin e klientit ne vazhdimesi dhe pergjegjesi. Ne kemi ne zoterim markat me prestigjoze ne treg si: Volvo dhe Land Rover & Jaguar.

E pozicionuar ne autostraden kryesore Durres-Tirane Mektrin-Motors i afron klientet e saj jo vetem ne keto qytete, por ne mbare terrritorin e vendit dhe nje klientele te zgjeruar tashme nga vendet fqinje Kosova, Mali i Zi, Maqedonia.

Na kontaktoni

Ne po shkruajmë për t'ju informuar se epidemia e COVID-19 po shkakton një ndryshim në funksionimin e sallonit të Volvo. Nëse keni nevojë për një shërbim automjeti ose çfarëdo informacioni tjetër në lidhje me këtë, zyrat tona janë në dispozicion, prandaj ju lutemi na telefononi paraprakisht ose na dërgoni një email.

MEKTRIN MOTORS Sh.p.k
Autostrada Durres - Tirane, Km.6, Xhafzotaj
2019 Xhafzotaj

Shitja
E: i.kruja@mektrin.al
T: +355697080950 (Shitja)

Servis
E: volvocar@mektrin.al
T: +355697070997 (Servis)

Pjesë k​ëmbimi
E: volvocar@mektrin.al

Tekniku juaj personal (PST):
Kelmend Cani
Email: k.cani@mektrin.al
Tel: +355675595488

Orari i punës

SALLONI

E hënë - E premtë:08:00 - 16:30
E Shtunë:08:00 - 14:00

SERVIS

E hënë - E premtë:08:00 - 16:30
E Shtunë:08:00 - 14:00

 

Njoftim

Teknologjia e 'Cookie-ve' na mundëson që t'ju sigurojmë përvojën më të mirë të mundur me faqen tonë web. Ju lutemi që të shënoni se jeni dakord me përdorimin e kësaj teknologjie. Lexoni më shumë.

Jam dakord